تعرفه خدمات اینترنت حجمی +ADSL2 - اختصاصی(VIP):

با توجه به زمان بر بودن راه اندازی سرویس ADSL در مراکز مخابراتی و در بعضی موارد به طول انجامیدن روند اداری یا فنی راه اندازی سرویس ها، بهترین راه حل قابل ارایه به ساختمان ها و مجتمعات مسکونی یا اداری-تجاری، راه اندازی خدمات ADSL به وسیله قرار دادن تجهیزات مربوطه در ساختمان ها و مجتمعات می باشد. قابل ذکر است این تجهیزات فضای بسیار کمی را اشغال کرده و در اتاق مخابرات هر ساختمان یا مجتمع قابل ارایه می باشد.. از مزایای این روش می توان به رفع اشغال و راه اندازی سریع و و در محل بدون محدودیت زمانی و اداری می باشد. یکی از مزایای این روش عدم نیاز به صبر کردن متقاضی سرویس به طی کردن روند ادری مناطق مخابرات می باشد. از دیگر مزایای آن می توان به رفع سریع اختلالات سرویس ها بدون نیاز به در نظر گرفتن محدودیت زمانی اداری برای رفت و آمد کارشناسان می باشد.
داده پردازی رایاسپهر ویرا با گردآوری کارشناسان باتجربه و در دست داشتن مجوز ارایه خدمات از طریق شرکت حلما گستر، با بیش از 12 سال تجربه آمادگی لازم جهت ارایه خدمات ذکر شده را دارا می باشد.


تعرفه ADSL

تعرفه خدمات ADSL غیرحجمی منصفانه
شناسه سقف مصرف منصفانه (FUP) سرعت دریافت(کیلو بیت بر ثانیه) سرعت ارسال(کیلو بیت بر ثانیه) مدت زمان مبلغ(ریال)
RTF-2M 50 گیگا بایت 2048 512 1 ماه 250،000
RTF-4M 100 گیگا بایت 4096 768 1 ماه 400،000
RTF-8M 150 گیگا بایت 8192 1024 1 ماه 500،000
RTF-16M 300 گیگا بایت 16384 2048 1 ماه 800،000سایر نکات در مورد هزینه ها
* قیمت ها در جداول فوق به ریال است.
* حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه، مشمول شرایط مصرف منصفانه طبق مصوبه شماره ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات خواهد شد. پس از اتمام این حجم، سرعت سرویس کاربر به ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تا پایان دوره زمانی سرویس تغییر خواهد کرد که کاربر می تواند با خرید حجم اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردد و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری نماید.
* ترافیک باقیمانده (شامل ترافیک خود سرویس و ترافیک اضافه خریداری‌شده در طول دوره) قابل‌انتقال به دوره بعدی نیست.
* کاربران می توانند به اندازه‌ی نیمی از حجم در نظر گرفته شده در بالا را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند، همچنین قادر خواهند بود این میزان ترافیک را به صورت ترکیبی از ترافیک بین الملل و داخلی استفاده نمایند.
* منظور از آستانه مصرف منصفانه، حداکثر میزان تبادل ترافیک مجاز در یک ماه (ارسال و دریافت) است.
* هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲,۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
* هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها، در صورت نیاز کاربر، مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵,۰۰۰ تومان خواهد بود.
* مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور به سرویس ها اضافه خواهد شد.
* در صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک ۲,۰۰۰ تومان خواهد بود.
* خدمات ارایه شده به مشترکین شرکت آسیاتک، مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق‌نامه سطح خدمات یا (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها می‌شود.