درباره داده پردازی رایا سپهر


فعالیت های ما:
خدمات ADSL

- ارایه خدمات ADSL2+ در استان تهران
- ارایه خدمات اختصاصی در مجتمع های مسکونی و تجاری
- پشتیبانی 24 ساعته تلفنی

خدمات بیسیم

- برقراری انواع ارتباطات بیسیم نقطه به نقطه
- برقراری ارتباط پایدار داخلی و اینترنت مابین شعبات شرکت ها
- به کارگیری استانداردهای روز دنیا روز دنیا

خدمات مرکز داده ها

- سرورهای قدرتمند داخلی و خارجی
- تضمین ارایه خدمات
- ارایه سرور اختصاصی

IP و ASN

- سرورهای قدرتمند داخلی و خارجی
- تضمین ارایه خدمات
- ارایه سرور اختصاصیداده پردازی رایا سپهر ویرا به شماره ثبت 9476284 توسط جمعی از متخصصین با تجربه در زمینه ارایه خدمات مرکز داده (Data Center ) ، خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب ، برنامه نویسی مبتنی بر Android، Web، Windows، Networking و .... تأسیس گردیده، و با اخذ مجوز انحصاری ارایه خدمات ADSL از داده پردازی فن آوا دارنده مجوز FCP ( پروانه ارتباطات ثابت ) و نیز مجوز انحصاری ارایه خدمات WirelessPTP و WirelessPTMP و WifiHotspot از شرکت حلما گسترخاورمیانه دارای مجوز FCP (پروانه ارتباطات ثابت )به ارایه خدمات با تکنولوژی های مذکور در استان تهران می پردازد.


گروهی جدید متشکل از نفرات قدیمی و زبردست صنعت آی تی کشور


داده پردازی سایبر با هدف توسعه و ارتقای صنعت IT وخدمات مرکز داده، با گردآوری نیروی انسانی متخصص و با سابقه، و انتخاب مکانی مناسب برای این امر فعالیت خود را به صورت رسمی در قالب این نام آغاز نموده است. هم اکنون این دادخ پردازی با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری های روز به کمک متخصصان و کارشناسان کارآمورزده ارائه ی خدمات 24 ساعته به کاربران را آغاز نموده است.
با توجه به مشکلات بی شمار صنعت آی تی کشور در زمینه ی ارائه ی خدمات دیتاسنتر از قبیل کمبود اطلاعات فنی ارائه دهندگان و وجود مشکلات امنیتی فراوان و همچنین بروز مشکلات اجتناب ناپذیر در بسترهای ارتباطی بین شرکتها ، هدف اصلی تشکیل این داده پردازی ارتقای کیفیت این خدمات از طریق ردیابی صحیح مشکلات به وجود آمده و افزایش سطح امنیت کاربران و اریه ی خدمات با کیفت مطلوب و و امکان ثبت درخواستها به صورت برخط توسط خود مشترکین (جهت تسهیل استفاده ی کاربران)، می باشد.
فعالیت اصلی این داده پردازی در زمینه خدمات مرکز داده (دیتاسنتر) و خدمات ارتباطی برروی بستر های مختلف بوده و هدف آن طراحی زیرساخت اصولی مرکز داده از طریق به کارگیری نفرات برتر صنعت آی تی کشور و انتخاب مکانی مناسب برای این امر می باشد.
شایان به ذکر است که بستر ارایه ی خدمات داده پردازی سایبر به 2 صورت اتصال از طریق فیبر نوری به شرکت مخابرات استان تهران و لینک پشتیبان ماکروویو بروی باند فرکانس اختصاصی به شرکت ارتباطات زیر ساخت، فراهم گردیده است.