خدمات IP و ASN
خدمات LIR

LIRها همان ثبت کننده گان محلی اینترنت می باشند که بدون واسطه با شرکت رایپ کار نموده و خود منابع خود را مدیریت میکنند. دریافت این امتیاز نیازمند داشتن دانش و زمان و تیمی مجرب برای انجام امور و مکاتبات مربوطه می باشد. لطفا در صورتی که مایل هستید این امتیاز را برای شما دریافت نماییم درخواست خود را به support-at-cyber-dot-ir ارسال فرمایید.

خدمات آی پی(IP)

با توحه به تمام شدن آدرس های عددی اینترنتی نسخه 4 در جهان در تاریخ ... و نبود زیرساخت مناسب برای استفاده از آدرس های عددی اینترنتی نسخه 6، و همچنین اختصاص تعداد آی پی بسار کم از سمت شرکت رایپ به مشترکین جدیدش، مابر آم شدیم که نیاز مشترکین مبنی بر دریافت آدرس های عددی اینترنتی را از طریق اختصاص تعداد موردنیاز از این آدرسها، بر طرف نماییم.

خدمات AS

AS یا Autonomous System به مجموعه ای از شبکه ها گفته می شود که در حوزه ی مدیریتی واحد فرار دارند. شما می توانید برای استفاده از ASاختصاصی خود را ثبت نموده و یا از AS number ما استفاده فرمایید.

توضیحی مختصر در مورد راه های دریافت آدرس عددی اینترنتی(آی پی)
اگر شما مایل به دریافت آدرسهای عددی اینترنتی و یا همان آدرسهای آی پی هستید به 2 طریق می توانید این کار را انجام دهید، 1- در این راه حل شمل می توانید با ثبت LIR جدید به صورت مستقیم عضو شرکت رایپ شده و آی پی های مورد نیاز خود را از آن طریق دریافت نمایید. در این صورت شما باید تمامی مدارک مورد نیاز زا برای شرکت رایپ فرستاده و تعداد آی پی های موردنظر خود را دریافت نمایید. شایان ذکر است که در این روش شما باید علاوه بر پرداخت هزینه ی آی پی های اجاره شده، هزینه ی اشتراک رایپ را نیز به صورت سالانه به شرکت رایپ پرداخت فرمایید.
داده پردازی رایاسپهر با 15 سال سابقه ی کار در زمینه ی آی تی کشور و با عضویت رسمی بیش از 10 سال درشرکت رایپ، بر آن است تا نیاز شما عزیزان در زمینه ی ثبت LIR، ثبت ASو اخذ و واگذاری آپی را تامین نماید. قابل ذکر است که با وجود حضور این شرکت درجلسات شرکت رایپ واقع در کشورهای مختلف، یکی ار معتبرترین و به روزترین منبع دریافت اطلاعات در این زمینه می باشیم.

تعهدات ما در قبال شما در صورتی که فروشنده ی آی پی هستید:
- ما فاش نکردن هویت و نام شما را تا زمان شروع معامله تضمین می کنیم.
- ما در تمامی مراحل معامله در کنار شما هستیم.
- ما تا دریافت کامل وجوه پرداختی از سمت خریدار، شروع به معامله نخواهیم کرد.
- ما انتقال کامل وجه را پس از تایید شرکت RIPE به حساب شما تضمین می نماییم.