خدمات میزبانی وب لینوکس آمریکا

خدمات میزبانی وب اشتراکی داده پردازی سایبر
داده پردازی سایبر با بهره گیری از سرورهای معتبر داخل و خارج، آماده ارایه خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه با قیمت مناسب و پشتیبانی 24 ساعته می باشد. لازم به ذکر است که خدمات میزبانی وب مبتنی بر سیستم عامل ویندوز روی سرور ایران و سیستم عامل لینوکس بر روی سرور خارج ار ایران ارایه میگردد. تعرفه خدمات میزبانی وب این داده پردازی به شرح ذیل می باشد:لینوکس - آمریکا
کد سرویس فضا میزبانی وب ترافیک ماهانه تعداد ایمیل POP تعداد دامنه های قابل پارک تعداد زیر دامنه بانک اطلاعاتی MySQL پشتیبانی دامنه رایگان قیمت(ريال)
CH-L1 50 مگابایت 3 گیگابایت / ماه 10 5 5 S1 250،000
CH-L2 100 مگابایت 5 گیگابایت / ماه 20 10 10 S1 450،000
CH-L3 200 مگابایت 10 گیگابایت / ماه نامحدود نامحدود نامحدود S1 800،000
CH-L4 500 مگابایت 15 گیگابایت / ماه نامحدود نامحدود نامحدود S2 1،500،000
CH-L5 1 گیگابایت 20 گیگابایت / ماه نامحدود نامحدود نامحدود S2 2،500،000
CH-L6 2 گیگابایت 35 گیگابایت / ماه نامحدود نامحدود نامحدود S2 4،500،000
CH-L7 5 گیگابایت 60 گیگابایت / ماه نامحدود نامحدود نامحدود S3 9،500،000
CH-L8 10 گیگابایت 100 گیگابایت / ماه نامحدود نامحدود نامحدود S3 17،000،000

توضیحات :
* کد S1 به منظور پشتیبانی از طریق ایمیل support@cyber.ir می باشد.
* کد S2 به منظور پشتیبانی از طریق ایمیل support@cyber.ir و از طریق واتساپ می باشد.
* کد S3به منظور پشتیبانی از طریق ایمیل support@cyber.ir ، واتساپ و تماس با شماره 22373270 در ساعات اداری می باشد.

ذکر شده به صورت پیش فرض فاقد فضای میزبانی بانک اطلاعاتی میباشند، لذا در صورت نیاز به این سرویس باید بعد از انتخاب یکی از سرویس های ذکر شده ، فضایی نیز برای استفاده از بانک اطلاعاتی خریداری شود.
لازم به ذکر است که قیمت های این سرویس معادل با مبلغ فضای میزبانی وب با حجم یکسان در جدول بالا می باشد.


همانطور که در دنیای واقعی برای تهیه یک محل سکونت یا تجارت و برای مراجعه دیگران به آن محل یاز به یک آدرس دارید، در دنیای مجازی نیز اولین قدم برای راه اندازی یک وبگاه اینترنتی با یک آدرس منحصر به فرد، ثبت دامنه میباشد. دامنه در حقیقت نام وبگاه شما می باشد، که از دو قسمت اصلی نام و پسوند تشکیل شده است. نام به صورت دلخواه میباشد و متشکل از حداقل 3 و حداکثر 64 کاراکتر می باشد. پس از انتخاب نام مهمترین قدم انتخاب پسوند متناسب با کاربرد شما می باشد. پسوندها به سه دسته ی پسوندهای عمومی، پسوندهای خاص و پسوندهای کشوری تقسیم می شوند.

نکته: چنانچه آدرس سایت شما بیانگر علامت تجاری شما می باشد، بهتر است برای حفاظت از نام تجاری خود یا جلوگیری از امکان هرگونه سوءاستفاده احتمالی ، نام دامنه خود را با تمام پسوندهای موجود و متناسب ثبت نمایید.

پسوندهای عمومی رایج عبارتند از net. و com. و org. که به ترتیب معرف سایت های شبکه (Network)، تجاری(Commercial)، سازمانی (Organization)، می باشد. پس از انتخاب نام و پسوند مورد نظر ( در صورتی که قبلاً توسط شخص حقیقی یا حقوقی دیگری ثبت نشده باشد) بسته به مبلغ پرداختی به صورت 1، 5 و 10 ساله قابل ثبت و تمدید می باشد.

به غیر از پسوندهای عمومی، پسوندهایی با کاربرد خاص و ضوابط و در بعضی از موارد قیمت بیشتر نیز وجود دارند که از جمله به پسوند info. برای سایتهای اطلاع رسانی فردی (Information) ، پسوند biz. برای سایت های تجاری (Commercial) و پسوند name. برای سایت های شخصی میتوان اشاره کرد. استفاده از پسوندهایی با کاربرد خاص خارج از چهارچوب تعریف شده منجربه حذف دامنه و سلب حقوق مربوطه از مالک آن خواهد شد.

پسوندهای کشوری یا ملیتی نشانگر کشور محل سکونت مالک دامنه می باشدکه به طور معمول به صورت محلی از همان کشور قابل ثبت می باشد. در اینجا این پسوندها به صورت ir. و.ایران که نمایانگر کشور ایران می باشند.تفاوتهای سیستم عامل ویندوز و لینوکس


سیستم عامل ویندوز:
امروزه سیستم عامل ویندوز شناخته شده ترین سیستم عامل دنیا محسوب می شود. اما برخلاف لینوکس دارای محیط های کاربری و ماژولهای آماده و رایگان برای مبتدیان نمی باشد، و سایان ذکر است که برای استفاده از امکانات آن باید لیسانسهای معتبر خربداری گردد.

سیستم عامل لینوکس:
معمولا هر زمان صحبت از میزبانی وب به میان می آید لینوکس با برتریهایی مانند ثبات، ضریب اطمینان، و کارایی به عنوان بهترین گزینه مدنظر قرار می گیرد. همچنین لینوکس با توجه به محیطهای کاری آماده و ماژولهای در دسترس امکان ساختن وبگاه و سیستم های مدیریت و بساری از بربرای افرادی که با برنامه نویسی آشنایی ندارند را فراهم میکند.


جدول تفاوت ابزار پشتیبانی شده در سرور ویندوز و لینوکس
ابزار توسعه لینوکس ویندوز
WordPress or other Web apps
Dreamweaver or other WYSIWYG apps
PHP, MySQL, CGI, Python, or Perl
ASP, ASP.NET, MS SQL
ASP, ASP.NET and PHP, MySQL
هیچ اطلاعاتی درباره ی این ابزار ندارم