خدمات دامنه های اینترنتی

دامنه رایگان

شما می توانید با ثبت 2 دامنه عمومی به طور همزمان، یک عدد دامنه ی کشوری .ir به صورت رایگان هدیه بگیرید.


خدمات ثبت دامنه داده پردازی سایبر
داده پردازی  سایبر با داشتن اعتبار و تجارب فراوان و همچنین همکاری با شرکت های معتبر  فعال در زمینه ثبت دامنه از قبیل Resello اروپا و  به عنوان نماینده رسمی مرکز ثبت دامنه ایران( سازمان فیزیک نظری) آماده ارایه خدمات ثبت دامنه  می باشد.


تعرفه ثبت دامنه
کد سرویس پسوند دامنه واحد(سال) (ریال)قیمت
CRD-1 .ir / .ایران 1 ریال120،000
CRD-2 .com 1 ریال1،900،000
CRD-3 .org/.net 1 ریال2،220،000
تعرفه تمدید دامنه
کد سرویس پسوند دامنه واحد(سال) (ریال)قیمت
CRD-4 .ir / .ایران 1 ریال120،000
CRD-5 .com 1 ریال1،900،000
CRD-6 .org/.net 1 ریال2،220،000

طبیعی است که بعد از ثبت نام دامنه ی موردنظرتان برای قرار دادن اطلاعات در دنیای اینترنت نیازمند فضای میزبانی وب خواهید بود.
برای کسب اطلاع در خصوص خدمات میزبانی وب داده پردازی سایبر اینجا را کلیک فرمایید.


حفظ حریم خصوصی دامنه

حفظ حریم خصوصی دامنه یا محافظت از اطلاعات شخصی صاحب امتیاز دامنه، امکانی است که می تواند از نمایش دادن اطلاعات شخصی شما در پایگاههای عمومی نمایش اطلاعات دامنه جلوگیری کند. به خاطر داشته باشید که زمان ثبت دامنه این نکته را به خاطر داشته باشد.

معمولی:

Registrant Contact:
A Small Orange LLC
Administrative Contact:
A Small Orange LLC
Douglas Hanna (you@exp.com)
+1.9194087600
Fax: +1.6782986780

حفظ حریم خصوصی:

Registrant Contact:
Contact Privacy Inc. Customer 0131249305 96 Mowat Ave
Administrative Contact:
Contact Privacy Inc. Customer 0131249305, sale@contactpv.com
+1.4165385457


همانطور که در دنیای واقعی برای تهیه یک محل سکونت یا تجارت و برای مراجعه دیگران به آن محل یاز به یک آدرس دارید، در دنیای مجازی نیز اولین قدم برای راه اندازی یک وبگاه اینترنتی با یک آدرس منحصر به فرد، ثبت دامنه میباشد. دامنه در حقیقت نام وبگاه شما می باشد، که از دو قسمت اصلی نام و پسوند تشکیل شده است. نام به صورت دلخواه میباشد و متشکل از حداقل 3 و حداکثر 64 کاراکتر می باشد. پس از انتخاب نام مهمترین قدم انتخاب پسوند متناسب با کاربرد شما می باشد. پسوندها به سه دسته ی پسوندهای عمومی، پسوندهای خاص و پسوندهای کشوری تقسیم می شوند.

نکته: چنانچه آدرس سایت شما بیانگر علامت تجاری شما می باشد، بهتر است برای حفاظت از نام تجاری خود یا جلوگیری از امکان هرگونه سوءاستفاده احتمالی ، نام دامنه خود را با تمام پسوندهای موجود و متناسب ثبت نمایید.

پسوندهای عمومی رایج عبارتند از net. و com. و org. که به ترتیب معرف سایت های شبکه (Network)، تجاری(Commercial)، سازمانی (Organization)، می باشد. پس از انتخاب نام و پسوند مورد نظر ( در صورتی که قبلاً توسط شخص حقیقی یا حقوقی دیگری ثبت نشده باشد) بسته به مبلغ پرداختی به صورت 1، 5 و 10 ساله قابل ثبت و تمدید می باشد.

به غیر از پسوندهای عمومی، پسوندهایی با کاربرد خاص و ضوابط و در بعضی از موارد قیمت بیشتر نیز وجود دارند که از جمله به پسوند info. برای سایتهای اطلاع رسانی فردی (Information) ، پسوند biz. برای سایت های تجاری (Commercial) و پسوند name. برای سایت های شخصی میتوان اشاره کرد. استفاده از پسوندهایی با کاربرد خاص خارج از چهارچوب تعریف شده منجربه حذف دامنه و سلب حقوق مربوطه از مالک آن خواهد شد.

پسوندهای کشوری یا ملیتی نشانگر کشور محل سکونت مالک دامنه می باشدکه به طور معمول به صورت محلی از همان کشور قابل ثبت می باشد. در اینجا این پسوندها به صورت ir. و.ایران که نمایانگر کشور ایران می باشند.